Read Blood on the Risers by John Leppelman Free Online


Ebook Blood on the Risers by John Leppelman read! Book Title: Blood on the Risers
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 433 KB
City - Country: No data
The author of the book: John Leppelman
Edition: RH Audio Roads
Date of issue: March 4th 2003
ISBN: 0739302906
ISBN 13: 9780739302903
Loaded: 2888 times
Reader ratings: 6.6

Read full description of the books:Perskaičiau "Kraują ant parašiuto diržų" (Vietnamo karas iš arti desantininko žvilgsniu). Aibė gyvenimiškų purvino karo momentų, karininkų nemokšiškas vadovavimas, nuo širdies iškeikti nuolat užsikirtinėdavę M16, labai išgirti reindžerių reidai, kuriuose autorius irgi dalyvavo. Knygą ėmiau iš Antakalnio bibliotekos, kažkuris iš ankstesnių ją skaičiusių, keistuolis, stropiai pieštukų pabraukęs visas knygos vietas, kur bent kiek neigiamai atsiliepta apie moteris...;)
Man tuo tarpu labiausiai įsiminė karių susidorojimas su beždžione. Ją turėjo per džiungles besibraunančių desantininkų būrio medikas, pirkęs mieste (jautresniems gyvūnėlių mėgėjams gal neskaityti):
////
Daugelis mūsų to mažo padaro nekentė, mat jam patikdavo šokinėti nuo nedidelių medžių mums ant nugarų. Nieko labai bloga, bet kai ant kupros velki trisdešimt kilogramųk, uždribę papildomi keturi-penki kilogramai galėdavo parklupdyti. Beždžionė turėjo taip pat asmeninės higienos problemų. Kol braudavomės per džiungles, prišikusi sau į delną išmatas svaidydavo į mus. Jos dienos buvo suskaičiuotos, tačiau turėjome viska atlikti apdairiai, nes medikas mylėjo tą mažają pabaisą.
//////
...dar labiau kariai įsiuto, kai beždžionė išvertė jų su dideliu vargu šalme išsivirtą vadinamąjį "plieno puodo troškinį", tad kartą medikui nuėjus į karininkų pasitarimą
//////
Pitas lėtai nusėlino prie beždžionės. Ta tiesiog stovėjo ir stebėjo šnypšdama, kol Pitas ištiesą ranką ir ją pačiupo. Laikydamas už kaklo ir galvos, Pitas šūktelėjo:
- Nagi, Lepai, padarykim tai.
Nors ir norėjau atsikratyti beždžionės, iš anksto nebuvau sumetęs jokio veikimo plano, todėl sukau galvą, kaip tą mažą pabaisą pribaigti. Peilis - per daug kraujo ir susekama. Jei nušautume, "dokas" irgi susigaudytų, kad kažkas pribaigė jo numylėtinę. Keli vyrai juokdamiesi skubino mane. Staiga, pagautas įkvėpimo, čiupau purškalo nuo uodų buteliuką, pritvirtintą prie šalmo, ir skubiai nužingsniavau prie Pito. Jis laikė beždžionės galvą pražiotą, kol purškiau turinį į gerklę. Įsiutikinęs, kad beždžinė nurijo, Pitas paleido ją ant žemės. Beždžionė persivertė kūlvirsčia ir spiegdama pasileido kiek įkerta... Kitądien "dokas" nešėsi tą mažą bjaurybę ant savo kuprinės. Beždžionė gulėjo ten dejuodama ir aimanuodama. Kaskart, kai sustodavome, "dokas" vis bandydavo sugirdyti jai vandens. Maždaug vidurdienį beždžionė pakratė kojas ir, kol valgėme pietus, "dokas" užkasė savo gyvūnėlį. Rimtais veidais visi išreiškėme užuojautą ir vėl pajudėjome.


Download Blood on the Risers PDF Blood on the Risers PDF
Download Blood on the Risers ERUB Blood on the Risers PDF
Download Blood on the Risers DOC Blood on the Risers PDF
Download Blood on the Risers TXT Blood on the Risers PDFRead information about the author

Ebook Blood on the Risers read Online!


Reviews of the Blood on the Risers


LEWIS

All right, thanks fast.

JACK

Another one-time book

SUMMER

The best ... And the most interesting, bright, fascinating ...

ALEX

Something a favorite author wrote.

ELLIE

After reading this book, Your life will change!
Add a comment
Download EBOOK Blood on the Risers by John Leppelman Online free

PDF: blood-on-the-risers.pdf Blood on the Risers PDF
ERUB: blood-on-the-risers.epub Blood on the Risers ERUB
DOC: blood-on-the-risers.doc Blood on the Risers DOC
TXT: blood-on-the-risers.txt Blood on the Risers TXT