Read Žēlastība by Toni Morrison Free Online


Ebook Žēlastība by Toni Morrison read! Book Title: Žēlastība
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 547 KB
City - Country: No data
The author of the book: Toni Morrison
Edition: Zvaigzne ABC
Date of issue: 2012
ISBN: No data
ISBN 13: No data
Loaded: 2814 times
Reader ratings: 7.3

Read full description of the books:T. Morisones daiļradē emocijas ir sazarotas un dziļas; tās brīnišķīgi atklājas šajā spēcīgajā romānā.
Sunday Telegraph

Dienā, kad Džeikobs piekrīt saņemt verdzeni kā samaksu par parādu, mazās Florensas dzīve mainās. Meitene kļūst par daļu no Džeikoba saimniecības. Kopā ar viņa sievu Rebeku, kalponi Līnu un dīvainīti Bēdu viņa izcieš skarbās apkaimes sagādātos pārbaudījumus, jo Džeikobs mēģina izveidot veiksmīgu saimniecību neskartajā Ziemeļamerikas dabas nostūrī. Atrautas no ierastajiem apstākļiem, viņas ir spiestas apgūt prasmes un domāšanas veidu, kas ļautu izdzīvot šajā nezināmajā zemē, – Rebeka, kas ieradusies no Eiropas, lai apprecētos, melnā Florensa, kuru prom atdevusi pašas māte, Līna, indiāniete, kuras cilts izmirusi balto atvestajā baku sērgā, un Bēda, kas dzimusi un uzaugusi uz kuģa. Šī ir vīriešu pasaule. Sievietes pieder, tiek lietotas un paklausa. Tas ir viņu pienākums. Brīvība un mīlestība, šķiet, ir tikai vīriešu tiesa.

“Iegūt varu pār otru ir smagi. Izcīnīt varu pār otru ir aplam. Nodot citam varu pār sevi ir ļaunums.” Tonija Morisone “Žēlastība”

Tonija Morisone (1931) savos darbos ir ārkārtīgi atklāta un tieša. Sievietes pasaule tajos atklājas nežēlīgā kailumā. Spriedze un kaislības, kam pakļaujas T. Morisones varones, ir tik spilgtas un iespaidīgas, viņas radītie tēli ir tik jutekliski un dzīvi, ka Tonija Morisone saņēmusi visaugstākos literāros apbalvojumus – Pulicera prēmiju un Nobela prēmiju literatūrā.

No angļu valodas tulkojusi Ieva Lešinska.


Download Žēlastība PDF Žēlastība PDF
Download Žēlastība ERUB Žēlastība PDF
Download Žēlastība DOC Žēlastība PDF
Download Žēlastība TXT Žēlastība PDFRead information about the author

Ebook Žēlastība read Online! Toni Morrison (born Chloe Anthony Wofford), is an American author, editor, and professor who won the 1993 Nobel Prize in Literature for being an author "who in novels characterized by visionary force and poetic import, gives life to an essential aspect of American reality."

Her novels are known for their epic themes, vivid dialogue, and richly detailed African American characters; among the best known are her novels The Bluest Eye , Song of Solomon , and Beloved , which won the Pulitzer Prize for Fiction in 1988. In 2001 she was named one of "The 30 Most Powerful Women in America" by Ladies' Home Journal.
Reviews of the Žēlastība


RORY

Phone number need to drive to protect against robots I wrote the number and downloaded no problems.

TOBY

How many times did I read ...-not boring! )))

MOLLIE

One of the best books

JAYDEN

I really hated the book.

MAYA

The beginning is exciting, but at the end of the book is just a very template.
Add a comment
Download EBOOK Žēlastība by Toni Morrison Online free

PDF: lastba.pdf Žēlastība PDF
ERUB: lastba.epub Žēlastība ERUB
DOC: lastba.doc Žēlastība DOC
TXT: lastba.txt Žēlastība TXT